top of page

Produkční společnost Hirsch Pictures již od svého založení spolupracuje s mnoha nadanými čeckými i zahraničními umělci. Za poslední roky jsme si například vytvořili externí tým scénáristů po celém světe, díky kterým naše tvorba nikdy nemůže být jednotvárná. Pracujeme se špičkovými kameramany a dalšími členy štábu. Na této stránce vám představíme několik z nich a budeme vás pravidelně informovat o našich aktuálních spolupracích.

IMG_4554.JPG

Anna Bobreková

Scénáristka

Vystudovala na FAMU scénáristiku a dramaturgii. Pro ČT Déčko psala seriál Agent v kapse. Spolupracuje na projektech nezávislých počítačových her. S projektem Idearum absolvovala Stugan, výběrový workshop pro vývojáře ve Švédsku. Brazilská hra Dandara, pro kterou psala dialogy, získala cenu Apple TV jako hra roku 2020. V Česku psala pro geolokační mobilní hru Skryté příběhy. Dramaturgovala krátký animovaný film Huemul chilského režiséra Maria Quinonese  a jako scenáristka se podílela na krátkém animovaném filmu Pozor zvěř! studia 3Bohemians. Oba filmy byly oceněny na festivalech. Spolu s ilustrátorkou Saki Matsumoto napsala dětskou knihu Ztracené jaro, kterou vydala UMPRUM a poté Kudla press. Několik let vyučovala scenáristiku na FAMU a Pánské.

IMG_7591.JPG

Nicole Rebeka Snová

Scénáristka

Studovala filosofii a komparatistiku na FF UK a Literární tvorbu na Literární akademii.

Publicistka, recenzentka, příležitostná spisovatelka a scenáristka.

Je členkou Triple Nine Society, která sdružuje nejinteligentnější lidi na planetě.

Aktivně se účastnila několika amatérských natáčení (mj. interního dokumentu výročního sjezdu českých surrealistů).

lenka_gmitrova_edited.jpg

Lenka Gmitrová

Střihačka

Lenka Gmitrová stříhala mnoho známých videoklipů. Například pro Řezníka, Majka Spirita, Bena Cristova, Lenny, Jana Bendiga, Lucii Vondráčkovou. Vyhrála No Stress Music Video Awards za nejlepší střih s písní Lenny - Figure It Out.

Dále stříhá reklamy, například pro firmy Milka, nebo Košík.cz, atd.

bottom of page