top of page
3M0A9843_pp.jpg

Společnost Hirsch Pictures byla založena roku 2018 v Los Angeles režisérkou Terezou Hirsch. Momentálně sídlí v Praze. Hirsch Pictures je společnost produkující audiovizuální tvorbu. Podrobnější informace o naší režisérce najdete na jejích osobních stránkách www.terezahirsch.com, včetně podrobného seznamu ocenění, které se svými videoklipy a snímky získala na světových filmových festivalech.

Členové týmu

3M0A9888_pp.jpg

Tereza Hirsch

Režisérka

Tereza Hirsch je česko-německá režisérka, scénáristka a spisovatelka. Vystudovala filmová studia na New York Film Academy v Los Angeles, kde později založila svojí produkční společnost Hirsch Pictures. V roce 2019 se po pěti letech vrátila do Prahy a působí zde. 

Její první krátký film The Guilt List byl vybrán na více než 60ti mezinárodních filmových festivalech, vyhrál 15 cen. Další krátký film Beyond Her Lens se dostal na více než 80 filmových festivalů a dostal 27 ocenění. V roce 2022 se Tereza podílela na natáčení reality show Survivor Česko a Slovensko jako kontentový režisér.

3M0A9851.jpeg

Ája Horáčková

Produkční

Aja se věnuje médiím a filmu už od gymnázia. Vystudovala film a televizi v Turecku a mediální komunikaci v Německu. Tam také organizovala filmový festival Film Leben Fest. Podílela se také na organizaci druhého největšího studentského festivalu na světě, ISWI. Od 2018 je spokojenou členkou Hirsch Pictures. Aja má zkušenosti s produkci krátkých filmů (Beyond her Lens), festivalů (MFDF Ji.hlava) a hudebních videí (L. Vondráčková, M. Peroutka, S. Issa) nejen v České republice, ale také v Americe, Německu a Egyptě. 

3M0A9885_pp.jpg

Tereza Menclová

Asistentka produkce

Terka vystudovala Anglofonní studia na Metropolitní Univerzitě Praha, krátce po studiích odjela na rok do Kanady sbírat zkušenosti. Se společností Hirsch Pictures spolupracuje přes dva roky, stará se o sociální sítě, pomáhá s přípravou natáčení. Na klipu k písni Lucie Vondráčkové Milování se podílela jako produkční. Dále Terka obstarává komunikaci s filmovými festivaly a mnoho dalšího.  

3M0A9875_pp.jpg

Anežka Švandová

Asistentka produkce

Anežka momentálně studuje navazující studium oboru Matematika a její aplikace na Západočeské Univerzitě v Plzni. S naší společností Hirsch Pictures spolupracuje více než rok. Pomáhá s přípravou natáčení, nebo s technickými záležitostmi společnost. Dále se vytvořila oficiální stránky Hirsch Pictures o které se nadále stará. 

bottom of page