top of page

Připravujeme

The Four Mothers

Alice se vrací domů k matce po téměř smrtelné nehodě, aby obnovila svůj život. Objevuje ale sektu známou jako Four Mothers, která přesídlila do jejího rodného města. 

Pilotní díl k seriálu The Four Mothers je již natočen a postprodukce je kompletní. Pokud máte zájem o producentskou spolupráci kontaktujte nás na email a my vám rádi zašleme ukázku!

Painted Talk

Painted Talk je náš nový internetový projekt, spojující formát klasické talk show a umění make-up artistky Diany Vitikačové, která v průběhu show přemění hosty k nepoznání. V prvním díle můžete sledovat proměnu zpěváka Milana Peroutky na nejznámějšího záporáka ze světa DC komiksů Jokera. Jako další hosty si budeme zvát osobnosti ze světa filmu, hudby a internetu. Pořadem diváky provádí naše režisérka Tereza Hirsch, která s hosty bude probírá historky z natáčení a témata ze světa showbusinessu.  

Musíme si promluvit

Tvoří demokracii jen volby? A z nich vzešlí politici? Máme jen jednou za čtyři roky někomu odevzdat svůj hlas a pak už jen „shut up“? Na tyto a další otázky se budeme snažit hledat a najít odpovědi v unikátní mini-sérii Musíme si promluvit.

O dialogu, o tom, jak a proč jít volit a o tom, proč je společnost rozdělená.

Na tomto projektu se Hirsch Pictures podílelo jako koproducent, více informací a zdroj textu naleznete na stream.cz

bottom of page